ALF POLİS KÖPEĞİ EĞİTİM OKULUNU KUNDAKLADI

Hayvan Kurtuluş Cephesi- ALF 5 Haziran’da,  Almanya’da polis köpekleri için bir eğitim veren bir okulu ateşe verdi. ALF tarafından yapılan açıklama da Polisin herhangi bir hayvanı baskı silahı yapmasına karşı çıkıldı.

Hayvan Kurtuluş Cephesi- ALF 5 Haziran’da,  Almanya’da polis köpekleri için bir eğitim veren bir okulu ateşe verdi. ALF tarafından yapılan açıklama da “Bu eylemin meşruiyetini, sınıfçı, cinsiyetçi ve ırkçı bir kurum olan polisin herhangi bir hayvanı baskı silahı olarak kullanma hakkına sahip olmadığı gerçeğinden aldığını görüyoruz. Polisin kapitalizme hizmet ettiğini ve bu nedenle insanların ve hayvanların kurtuluş mücadelesinde bir düşman olduğunu hatırlatmamıza izin verin.

Bu eylemle büyümemizi ve yayılmamızı netleştirmek istiyoruz; sadece sayılarda değil, stratejide de; belirtilere odaklanmak yerine kök sorunlara saldırdığımızı ve polisin ve hayvan sömürü endüstrisinin karmaşıklığını kabul etmediğimizi belirtmiş olmaktayız.

Polis her birimizi tutukladığı zaman (pencereleri kırmak ya da McDonald’s’ı parçalamaktan dolayı), hayvan sömürü endüstrisi ile işbirliği yapıyor ve herkese saldırıyorlar. Bunun durmasının zamanı geldi.

11 Haziran Öfke Kutlaması Günü

Bu eylemi 11 Haziran “öfke kutlaması” günü olarak kabul etmek istiyoruz. “Uzun vadeli anarşist mahkûmlarla uluslararası dayanışma günü”, ve özellikle 6 aydan fazla bir süredir İsviçre’de hapsedilen kasap vitrinlerini parçalamakla suçlanan Matthias yargılanmayı hala bekliyor.

Baskısız, kapitalizm ve polis olmayan bir dünya için – bir devrimi ateşleyin!

McDonald’s’ın ezici arkadaşlarından bahsetmeyi unutmayalım, kırık cam bize özgürlük getirir!

Cezaevlerine ateş et, polise ateş et, McDonald’s’a ateş et, türcü sisteme ateş et!” ifadelerine yer verdi. ALF Türcü ve baskıcı sisteme karşı olan başkaldırılarının ve bu eksendeki eylemlerinin artarak süreceğini de ifade etti.

Kaynak: Earth First

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Daha Fazla İçerik
Vegan Fasulye Burger